Czwarty Hotel Investment Trends Poland & CEE 25 maja

HIT 2020 – Hotel Investment Trends Poland & CEE, czwarta edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, odbędzie się w 25 maja w hotelu Renaissance Warszawa. Sponsorem strategicznym wydarzenia został Polski Holding Hotelowy.

To największe w Europie Środkowo-Wschodniej forum poświęcone inwestycjom hotelarskim gromadzące kilkuset czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy – przedstawicieli sieci hotelowych, inwestorów prywatnych, a także reprezentantów funduszy, banków i pracowni architektonicznych. Podczas wydarzenia odbędzie się pięć paneli dyskusyjnych, poświęconych najbardziej aktualnym zagadnieniom związanym z inwestycjami w hotelarstwie. – Konferencja Hotel Investment Trends jest ściśle skoncentrowana na aspekcie inwestycji w hotelarstwie. W odróżnieniu od naszej jesiennej konferencji Hotel Trends, gdzie ważnym aspektem jest także obszar operacyjny, tutaj dyskutujemy tylko o tym, jak precyzyjnie planować i realizować inwestycję hotelową. Liderzy branży z całej Europy przedstawiają swój punkt widzenia na kluczowe aspekty związane z inwestycjami, od analizy rynku przez wybór marki i formę zarządzania, na zyskownej sprzedaży hotelu kończąc – podkreśla Krzysztof Gonciarek, wydawca „Hotelarza”. Konferencji towarzyszy wieczorna gala, podczas której ogłaszani są laureaci konkursu „Hotelarska Inwestycja Roku” w czterech kategoriach, których wybiera niezależna kapituła, składająca się z ponad 20 autorytetów rynku hotelarskiego. Celem konkursu jest wyróżnianie najciekawszych inwestycji hotelarskich w Polsce, a także firm mających największy bezpośredni wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiej branży hotelowej. Sponsorem strategicznym wydarzenia po raz czwarty z rzędu został Polski Holding Hotelowy, spółka powołana w celu sprawnego zarządzania bazą obiektów należących do Skarbu Państwa. W portfelu PHH znajduje się obecnie dziewięć obiektów, jeszcze w 2019 r. otworzy się kolejny hotel – Moxy w Poznaniu. W tym roku PHH obejmie całość udziałów spółek AMW Hotele, Gliwickiej Agencji Turystycznej, Hoteli Olsztyn oraz Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych. Dzięki temu w grupie kapitałowej znajdzie się łącznie 30 obiektów hotelarskich. W najbliższych latach w ramach umów o zarządzanie z Polskim Holdingiem Nieruchomości, PHH otworzy hotele Moxy & Residence Inn oraz Vib w Warszawie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *