PHH honoruje Kartę Dużej Rodziny w swoich hotelach

Hotele należące do Polskiego Holdingu Hotelowego dołączają do partnerów honorujących Kartę Dużej Rodziny. Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z minimum trojgiem dzieci  zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych.

Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej, a teraz również hotelarskiej. Bardzo zależało nam, aby Polski Holding Hotelowy, jako Spółka Skarbu Państwa dała dobry przykład i mogła również przyczynić się do wspierania polskich rodzin. Obecna sytuacja ekonomiczna Polski oraz różne programy społeczne takie jak np. Program 500+, które zostały wdrożone w ostatnich latach będą miały bardzo pozytywny wpływ na rynek turystyczny, w tym również na rynek hotelowy w Polsce – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

W ramach świadczeń wszystkie hotele należące do spółki będą mogły świadczyć zniżki od najniższej ceny publikowanej na noclegi oraz zniżki na gastronomię (z wyłączeniem alkoholu). Dla posiadaczy KDR w hotelach Polskiego Holdingu Hotelowego, śniadania wliczone są w cenę dla dzieci do 16 roku życia przy płatności rodziców za śniadania. Zniżki obowiązują wyłącznie w  przypadku dokonania rezerwacji hotelowej poprzez bezpośrednie kanały hoteli: telefonicznie lub mailowo. Możliwa jest również rezerwacja na miejscu w hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *