CHEFS & FOODIES – Smaki Ratują Dzieciaki. Kolacja Charytatywna w DoubleTree by Hilton Warsaw

15 listopada w restauracji Garden w DoubleTree by Hilton na warszawskim Wawrze odbędzie się Kolacja Charytatywna CHEFS & FOODIES. To już druga edycja akcji, z której dochód przeznaczony zostanie na remont zniszczonych korytarzy w międzyleskim Centrum Zdrowia Dziecka.

Poza 50 proc. wpływów z samej kolacji pulę wsparcia powiększy 100 proc. uzyskanych funduszy z licytacji voucherów pobytowych z hoteli partnerskich i przedmiotów ofiarowanych przez przyjaciół hotelu – m.in. PZPN, Centrum Wina oraz prac uznanych polskich artystów – Tadeusza Łapińskiego, Tadeusza Borowskiego i Małgorzaty Aleksandry Zagalskiej.

7-daniowe menu stworzy siedmiu szefów kuchni ze znanych hoteli z całej Polski: Mateusz Suliga (Unicus Palace Kraków), Tomasz Milewski (Hotel Mikołajki), Mariusz Gachewicz (Hotel Zamek Gniew), Piotr Krysiak (Zeelandia), Przemysław Langowski (Almond Business & SPA Gdańsk) oraz Piotr Apanel (DoubleTree by Hilton Wrocław) i Mirosław Gutowski (DoubleTree by Hilton Warsaw). Zeszłoroczna edycja umożliwiła remont korytarza na oddziale radiologii, czyniąc to miejsce zarówno bezpieczniejszym, jak i zdecydowanie radośniejszym dla małych pacjentów.

W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na odnowę jednego z najbardziej emocjonalnych miejsc w Centrum Zdrowia Dziecka – korytarza prowadzącego na salę operacyjną. To tam zatroskani rodzice oddają swój największy skarb w ręce lekarzy, z nadzieją patrząc na znikające za drzwiami dziecko. Wesprzeć akcję można na dwa sposoby: wykupując bilet na kolację w cenie 249 PLN za osobę lub/i przekazując przedmioty na licytację. Całość wieczoru poprowadzi dziennikarka TVN24 Joanna Kryńska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *