Grupa Arche przygotowuje hotel w Krakowie   INWESTYCJE

Grupa Arche planuje wybudowanie hotelu w Krakowie w dzielnicy Czyżyny przy ul. Stanisławy Wysockiej z ok. 150 pokojami, 580 m kw. powierzchni konferencyjnej oraz strefą SPA & wellness.

Obiekt będzie składał się z  siedmiu kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej z garażem. Całkowita powierzchnia użytkowa to ok. 7 tys. m kw. Na parterze oprócz lobby, znajdzie się restauracja o powierzchni ok 280 m kw., a na pierwszym piętrze centrum konferencyjne z możliwością różnych podziałów sal. Hotel ulokowany będzie przy węźle komunikacyjnym Jana Pawła II/Nowohucka w sąsiedztwie AWF. Otwarcie planowane jest wstępnie na 2022 r.

A już w przyszłym roku 2020 otwarte mają zostać: kompleks Cukrownia Żnin z 318 pokojami, Arche Hotel Piła ze 166 pokojami i druga część Arche Hotelu Poloneza w Warszawie z 245 pokojami. W kolejnych latach planowane są otwarcia kompleksów Dwór Uphagena w Gdańsku i Arche Hotelu Garnizon w Białymstoku, a także hoteli przy lotniskach w Gdańsku i we Wrocławiu, kompleksu Klasztor we Wrocławiu, Arche Hotelu Kaliska w Łodzi i 5-gwiazdkowego hotelu sKraj Kultur w Drohiczynie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *