FestivALL Pasji w hotelu Novotel Warszawa Centrum

W najbliższą sobotę 1 lutego w godzinach 11-19 w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbędzie się FestivALL Pasji podczas którego sieć hoteli Accor świętować będzie razem z gośćmi i lokalną społecznością nową odsłonę programu lojalnościowego ALL.

Atrakcje jakie przygotowane są to m.in. spotkanie z samoyedami, psami- multichampionami, które zdobyły liczne nagrody w kraju i za granicą.

W programie ponadto spotkanie z Ewą Chojnowską-Lesiak – prowadząca bloga „Szpilki w plecaku”, która opowie o swoich zaskakujących przygodach w Etiopii oraz podzieli się swoim autorskim rankingiem podróżniczym, spotkanie z Marcinem Gienieczko - podróżnikiem i sportowcem, który podzieli się opowieściami ze swoich ekstremalnych wypraw na nartach po Syberii oraz w canoe po Amazonce.

Na gości czekać będzie także strefa gastronomiczna z pysznym jedzeniem z różnych części świata, targi wina i niesamowita, wypalana na miejscu kawa Wise Cafe, Escape Roomie zorganizowany w jednym z pokoi hotelowych.

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku dostępnym pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/212554509768951/


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *