Już w marcu w Hamburgu najważniejsza impreza branży HoReCa w Europie

W terminie od 13 do 17 marca 2020 w Hamburgu odbędzie się 94. edycjaMiędzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa INTERNORGA. Targi w Hamburgu  to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży HoReCa na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.

Targi Internorga stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA. Co roku w imprezie bierze udział ponad 1.300 wystawców oraz blisko 100.000 odwiedzających z całego świata. W tegorocznej edycji imprezy w sposób szczególny zostaną zaprezentowane najważniejsze aktualne trendy branży: zrównoważony rozwój i ochrona klimatu, cyfryzacja i algorytmizacja, a także kuchnia wegańska i bazująca na roślinach.   

Oferta prezentowana przez wystawców jest bardzo szeroka i obejmuje techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego (hale A2, A3 i A4), żywność i napoje (hale A1, B1, B4, B6.1, B2 parter, B3 piętro), wyposażenie hoteli, restauracji, barów i innych punktów żywienia zbiorowego (hale B5 i B7), wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni, wyposażenie punktów sprzedaży (hala B6), sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży, systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych (hale B2 piętro i B3 parter) oraz gastronomię na powietrzu (tereny targowe na zewnątrz hal wystawienniczych).

Targi INTERNORGAdają możliwość zdobycia informacji o nowościach w branży, poznania osiągnięć konkurencji oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z fachowcami. Służy temu bogaty program ramowy stale towarzyszący targom, na który składają się kongresy, fora, wykłady, a także pokazy, prezentacje i liczne konkursy. W tegorocznym programie ramowym imprezy znajdą się m.in.: kongres Internationales FoodService Forum (12.03), Niemiecki Kongres Żywienia Zbiorowego (16.03), Forum Catering w Szkole, kongres Masterclass for International Growth: Financing & Franchising (13.03), - konkurs innowacyjnych produktów i rozwiązań dla branży INTERNORGA Future Award, konkurs German Gastro Start-up Award, zawody dla młodych kucharzy Next Chef Award, prezentacja cukiernicza BACK Stage, wykłady, prezentacje i workshopy dla branży piekarskiej z cyklu Blue Box, forum trendów dla branży artykułów spożywczych i napoi Pink Cube, zawody dla cukierników Cofectionery Art, prezentacja Pizza & Pasta Arena, prezentacja „restauracji na kółkach” Food truck villige, specjalnemiejsce spotkań i nawiązywania kontaktów Cafe-Future.Live, Forum Związku DEHOGA DEHOGA Club, prezentacja dekoracyjnych nakryć stołów SKYWALK Table, prezentacja piw rzemieślnicznych Craft Beer Arena, prezentacja napojów alkoholowych wytwarzanych w sposób rzemieślniczy Craft Spirit Lounge, prezentacja firm wchodzących na rynek Newcomers’ Area, pokazy najnowszych trendow i innowacyjnych produktów dla segmentu gillowego Grill & BBQ Court, prezentacjapoświęcona włoskiej sztuce kulinarnej Bellavita Italian Pavillion.

Leders Club Deutschland (związek skupiający gastronomów z Niemiec) oraz orderbird (firma dostarczająca rozwiązania systemów kasowych iPad) po raz kolejny podczas targów INTERNORGA wyróżnią wyjątkowe pomysły na nowe punkty gastronomiczne. Z listy top 30 podczas głosowania w mediach społecznościowych wybrano top 10, które zostaną zaprezentowane jury 7 lutego. Jury wybierze zwycięską piątkę, która oprócz uznania otrzyma atrakcyjne nagrody o wartości ponad 10.000 EUR. 13 marca podczas targów INTERNORGA widownia w głosowaniu na żywo wybierze zwycięzcę, który oprócz wcześniejszych nagród otrzyma na realizację pomysłu 10.000 EUR i 40 godzin porad fachowców Leaders Club Deutschland  o wartości 5.000 EUR.

Bliższych informacji o targach oraz biletach wstępu w przedsprzedaży ze zniżką udziela Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce, tel. 22 620 72 98, e-mail: kuzminska@eurotargi.com.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *