Radaway podsumowuje targi 4DD

To były cztery dni pełne spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń i inspiracji. Radaway z targów 4 Design Days powraca ze zdwojoną siłą do pracy, nowymi pomysłami oraz z wyróżnieniem w konkursie Exhibitor Design Award.

Targi 4DD to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. To tu spotykają się producenci, projektanci i miłośnicy designu, by zapoznać się z aktualnymi ofertami, porozmawiać o trendach i ciekawych rozwiązaniach. Propozycje Radaway mieli okazję poznać odwiedzający stoisko marki, które wyróżnione zostało w konkursie Exhibitor Design Award, jako jedno z najbardziej designerskich na targach. Producent zaprezentował na nim wiodące produkty oraz nowości z katalogu na rok 2020 - w tym kabiny z serii Gold. Zobaczyć było można na nim również m.in. kabinę ze szkłem Mirror, na którym wygrawerowany został charakterystyczne dla Katowic miejsce, czyli Muzeum Śląskie. Na targach pojawił się też brodzik dostępny w programie „Na miarę”, który można dociąć do indywidualnych potrzeb klienta, prezentacja wariantów szkła oraz produkty z kolekcji Black. Na stoisku można było także zobaczyć nowości, które wkrótce pojawią się w ofercie Radaway, czyli kabiny z białymi okuciami.

- Podczas targów staraliśmy się zaprezentować zarówno popularne produkty naszej marki, jak również nowości. Mile zaskoczyło nas zainteresowanie najnowszymi propozycjami tj. kabiną w bieli oraz tą ze złotym nadrukiem – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Odwiedzający stoisko mieli okazję również porozmawiać z przedstawicielami marki o możliwościach i nietypowych rozwiązaniach. Uczestnicy wydarzeń dodatkowych mogli również szansę wysłuchać prelekcji eksperta Radaway. W części dedykowanej profesjonalistom (7 lutego) Regionalny Kierownik Srzedaży, w branży od 20 lat, Damian Ślęczka zaprezentował m.in. rozwiązania dotyczące aranżacji przestrzeni łazienkowej. Z kolei w sobotę, 8 lutego, w ramach rozmów i prezentacji opowiadał o tym, jak urządzić nowoczesną łazienkę w bloku, zwracając uwagę na ograniczenia techniczne i prawne, koszty, błędy oraz materiały. Przedstawił też triki na mały budżet i aranżowanie przestrzeni w duchu „zero waste”.

- Targi 4DD to paleta trendów, ciekawe prelekcje i prezentacje. To wydarzenie, które niesie za sobą wiele inspiracji i nowych doświadczeń. Od trzech lat jest to punkt obowiązkowy w naszym kalendarzu – twierdzi Hanna Błaszak.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *