Radisson Blu Sobieski w Warszawie ponownie otwiera się 1 lipca

Po czasowym zamknięciu, 1 lipca hotel Radisson Blu Sobieski w Warszawie ponownie otworzy swoje drzwi. Okna w fasadzie hotelu każdego wieczora ogłaszają, ile dni pozostało do ponownego otwarcia. Hotel przygotował też ofertę promocyjną na pobyty powyżej dwóch noclegów.

Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i ochronę gości, członków zespołu oraz partnerów biznesowych, hotel wdrożył „Protokół bezpieczeństwa grupy hoteli Radisson” - jest to nowy program dogłębnych procedur czyszczenia i dezynfekcji. – Naszym celem jest zapewnienie wszystkim gościom najbezpieczniejszych doświadczeń z pobytu, dlatego dodatkowo wzmocniliśmy istniejące już rygorystyczne wytyczne dotyczące higieny, czystości i dezynfekcji – mówi Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna Radisson Blu Sobieski.

Nowe wytyczne obejmują stacje odkażające do rąk przy wszystkich wejściach, stosowanie środków ochrony osobistej, ekranów ochronnych, mierzenie temperatury gości oraz pracowników, zwiększoną i rejestrowaną częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji oraz dystans społeczny we wszystkich obszarach hotelu, w tym w salach konferencyjnych, restauracjach i biurze. Ten szczegółowy protokół bezpieczeństwa został stworzony we współpracy z SGS, wiodącą na świecie organizacją zajmującą się kontrolą, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją obiektów.

Układające się w wielkie cyfry światła to znak, że trwa długo wyczekiwane odliczanie do uroczystego powitania pierwszych gości. Oprócz świetlnej iluminacji z okien układających się w wielkie cyfry informujące o tym, ile dni zostało do otwarcia, hotel uruchomił ofertę Staycation 2020, w ramach której każdy gość za pobyt powyżej dwóch nocy otrzymuje do wykorzystania 50 euro oraz śniadanie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *