Daria Wasserman rozstaje się z firmą Newmor   PERSONALIA

Po ośmiu latach Daria Wassermann, dyrektor marketingu w Newmor Polska, odchodzi z firmy. Pozostaje w branży wnętrzarskiej i zaczyna realizować nowe projekty w ramach własnej agencji Octarius.

- To był dla mnie bardzo pracowity czas, pełen wyzwań i sukcesów. Przez ten czas udało się stworzyć markę rozpoznawalną na rynku, o której słyszał każdy w branży wnętrzarskiej. Bardzo ważna dla mnie była praca z międzynarodowym zespołem specjalistów - partnerów Newmor Polska. Dzięki wspólnej pracy, mogliśmy dzielić się nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniami, co pozwoliło firmie osiągnąć pozycję lidera na rynku i wypracować strategię rozwoju, która mam nadzieję przyniesie firmie Newmor kolejne sukcesy. Cieszę się, że mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi i zdobyć doświadczenie, które będę mogła wykorzystać w przyszłości. Przyszedł czas na kolejny etap mojej zawodowej kariery - mówi Daria Wassermann. Pozostaje w branży wnętrzarskiej i zaczyna realizować nowe projekty w ramach własnej agencji Octarius


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *