Hilton wprowadza globalny program Hilton EventReady dla klientów MICE

Sieć Hilton ogłosiła start nowego globalnego programu skierowanego do klientów MICE. Jego celem jest dostarczenie innowacyjnych rozwiązań organizatorom spotkań, jak również poczucia bezpieczeństwa ich uczestnikom. Przygotowany na podstawie szczegółowych badań oraz informacji zwrotnej od klientów, Hilton EventReady oraz CleanStay to kolejna faza niedawno uruchomionego programu Hilton CleanStay.

– W Hiltonie zawsze wierzyliśmy w siłę kontaktów osobistych i jesteśmy dumni z wyjątkowych doświadczeń, jakie nasi pracownicy tworzą wraz z organizatorami spotkań – mówi Chris Nassetta, prezes i dyrektor generalny sieci Hilton. – W dzisiejszych czasach zdajemy sobie sprawę, że dla osób organizujących spotkania oraz ich uczestników ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo. Hilton EventReady dostarcza innowacyjne rozwiązania dla kompleksowej organizacji eventów – od elastyczności w ich planowaniu, poprzez protokoły dotyczące zachowania dystansu, aż do przejrzystości zasad dotyczących czystości i ciekawych opcji cateringowych.

Główne założenia programu Hilton EventReady oraz CleanStay to:

 • Protokoły czystości: Program jest rozszerzeniem wcześniej obowiązujących podwyższonych standardów sanitarnych spod znaku niedawno uruchomionego programu Hilton CleanStay wychodzących naprzeciw potrzebom związanym z organizacją spotkań.Obejmuje wykorzystanie pieczęci bezpieczeństwa na drzwiach pokoi gościnnych oraz konferencyjnych, stacje sanitarne we wspólnych częściach hotelu oraz miejscach spotkań, jak również checklistę EventReady dla pomieszczeń.
 • Elastyczność procesu rezerwacji oraz płatności: Zdając sobie sprawę z wagi elastyczności w dzisiejszych czasach, personel Hilton będzie współpracował z klientami w celu osiągnięcia wspólnych w celów za pomocą:
  • Elastycznej oferty cenowej oraz elastycznych opcji wynajmu powierzchni i warunków umów;
  • Ofert odpowiadających potrzebom klientów, tj. uproszczonych umów przy organizacji małych spotkań;
  • Hilton EventReady Playbook, w której przedstawiono profesjonalne wskazówki oraz rozwiązania, tj. Hybrid Meetings płynnie łączące spotkania zorganizowane na miejscu z wideokonferencjami, Room Sets oraz Creative Networking
 • Bezpieczne i społecznie odpowiedzialne rozwiązania: W celu organizacji spotkań i eventów w sposób odpowiedzialny, personel Hiltona współpracować będzie z klientami w celu osiągnięcia celów zaplanowanych wydarzeń z zachowaniem bezpieczeństwa zdrowotnego uczestników oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Aby tego dokonać, wykorzystane zostanie kreatywne rozplanowanie powierzchni eventowych oraz obsługi gastronomicznej gwarantujące zachowanie bezpiecznego dystansu oraz rozwiązania w obszarze dbałości o środowisko zgodnie z zasadami LightStay – nagrodzonej platformy Hiltona mierzącej odpowiedzialność społeczną biznesu.

Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *