Hotel Tarnovia PRZYJAZNY ROWEROM

Największy hotel w Tarnowie i regionie - hotel Tarnovia jako pierwszy hotel w Tarnowie otrzymał certyfikat "Przyjazny rowerom". To standard i system certyfikacji obiektów uwzględniający specyficzne potrzeby rowerzystów i turystów rowerowych. Hotel Tarnovia, aby spełnić wymogi certyfikatu, zapewnia bezpieczne miejsce parkingu dla rowerów. W hotelu dostępny jest także podstawowy zestaw narzędzi do naprawy rowerów we własnym zakresie, apteczka rowerzysty, a także mapa ścieżek rowerowych i ciekawych dla rowerzystów miejsc w naszej okolicy.

PRZYJAZNY ROWEROM to krajowy system certyfikacji obiektów turystycznych i innych, które promują zrównoważony transport uwzględniający specyficzne potrzeby rowerzystów i turystów rowerowych. Więcej informacji o programie oraz o innych obiektach Przyjaznych Rowerom na stronie www.przyjazny-rowerom.pl lub poprzez stronę hotelu www.hotel.tarnovia.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *