Nowe, kameralne przestrzenie konferencyjne w Marriott Warszawa

Nowe, kameralne przestrzenie konferencyjne, wyposażone w najnowsze światowe technologie, m.in. urządzenie Crestron Mercury przygotował dla swoich klientów hotel Marriott w Warszawie.

Sale konferencyjne wyposażone zostały w aparaturę Crestron Mercury X połączoną z kamerą 4K, która obsługuje systemy Teams, Skype, ZOOM i wiele innych. Dodatkowo, sale posiadają  przyłącze stołowe, umożliwiające przewodową dystrybucję sygnału (USB-C, HDMI, VGA, AUX) oraz bezprzewodową prezentację. Hotel przygotował też osiem kameralnych sal, w których znajduje się indywidualnie sterowana klimatyzacja, 75-calowe ekrany Ultra HD oraz podwieszane laserowe projektory 5000 m.

– Hotel Marriott zawsze był synonimem luksusu, także dlatego że starał się spełniać wymagania i marzenia swoich klientów. Pandemii przewidzieć się nie udało, ale w trudnym czasie zrobiliśmy wszystko, by naszym klientom umożliwić najlepszą komunikację ze światem, zapewniając przy tym najnowsze technologie – mówi Mariusz Paszkiel, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu. System, będący wsparciem dla aplikacji typu Zoom czy Teams, sprawia, że może ze sobą dyskutować i doskonale się słyszeć 40 osób, zachowując przy tym wysoką jakość dźwięku.  Kamery w salach konferencyjnych, podobnie jak kierunkowe mikrofony, reagują na ruch, podążając za przemieszczającymi się prelegentami. Jednocześnie dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa urządzenia w salach konferencyjnych nie przechowują żadnych prezentowanych danych. 

Urządzenie Crestron Mercury, kamera 4 K Huddly, mikrofony, głośniki, bezprzewodowa transmisja Full HD – to obecna oferta konferencji Marriotta. Nowe menu w oparciu o trendy w cateringach konferencyjnych przygotował też szef kuchni hotelu Paweł Kałuski. Przestrzeń zaprojektowana została przez Opalinski Design House. Hotel Marriott dysponuje 523 odrestaurowanymi pokojami, w tym 95 apartamentami oraz 1,5 tys. m kw. powierzchni przekraczającej z 18 salami konferencyjnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *