W Mikołajkach odbyły się XVII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy HPH. Triumf hoteli Robert’s Port i Warszawa

Polskie hotele niezależne zrzeszone w Harmony Polish Hotels już po raz XVII zorganizowały  Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy w hotelu Amax w Mikołajkach. W tym roku zgłosiło się 18 załóg, nie tylko hoteli zrzeszonych w HPH, co potwierdza otwartość organizatorów na budowanie relacji oraz współpracę hotelarzy z całej Polski. Tegoroczne regaty wygrała załoga hotelu Robert’s Port z Mikołajek, która zajęła również 2. i 3. miejsce. Najlepszym hotelem z Grupy HPH okazał się hotel Warszawa z Augustowa.

- Regaty hotelarzy  to doskonała okazja do integracji branży i tak jak zakładaliśmy, również w tym roku uczestnicy oprócz sportowej rywalizacji na wodzie docenili możliwość po prostu bycia razem - mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji. - Po raz pierwszy od wielu miesięcy mieliśmy okazję do bezpośrednich dyskusji, dzielenia się doświadczeniami z czasu pandemii, ale i obawami o przyszłość. Czas ten dla naszej branży jest niezwykle trudny, tym bardziej nie możemy się poddać nowej rzeczywistości. Obserwując uczestników regat można było po raz kolejny odnieść wrażenie, że hotelarze doskonale potrafią jednoczyć się, a w trudnym czasie wspólnie szukać rozwiązań, które pozwolą realizować zakładane cele, mimo że czasami mamy pod wiatr.

Tegoroczne regaty rozpoczęły się kolacją plenerową, podczas której ok. 100 osób spotkało się w ogrodzie Hotelu Amax. Atrakcją wieczoru był m.in. koncert Zenka Martyniuka. Kolejnego dnia, po zakończonych wyścigach, organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na uroczystą kolację, podczas której ogłoszone zostały wyniki regat oraz wręczono puchary i pamiątkowe medale. Podczas całego pobytu nie zabrakło dla uczestników niespodzianek i wielu dodatkowych atrakcji.  Kolejna edycja odbędzie się w Mikołajkach we wrześniu 2021 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *