hotelAG certyfikowanym operatorem marek Marriotta

Grupa doradcza hotelAG, która w zeszłym roku otworzyła w Warszawie pierwszy w Polsce hotel marki Four Points by Sheraton, została certyfikowanym operatorem hotelowym franczyzowych marek grupy Marriott International.

Projekt warszawskiego hotelu oraz jego wykonanie przygotowywane były w ścisłej współpracy z siecią Marriott. Hotel nominowany został do nagrody Otwarcia Roku marki Four Points na świecie, a jako obiekt rekomendowany w rankingach opinii gości plasuje się na drugim miejscu. W 2019 r. hotelAG otworzył również niezależny hotel Seaside Park w Kołobrzegu z 210 pokojami. Zdążył zdobyć już uznanie gości, otrzymując nagrodę Hotelarskiej Inwestycji Roku według czytelników „Hotelarza”.

Efektem satysfakcjonującej współpracy z grupą Marriott są kolejne projekty, nad którymi obie strony już pracują. Najbliższym planowanym jest hotel w Gdańsku, którego otwarcie przewiduje się na rok 2022. – Zespół hotelAG tworzą hotelarze z dużym doświadczeniem, jednakże każdy nowy projekt daje nam kolejną niezwykle cenną wiedzę – mówi Rafał Abramczyk, dyrektor generalny grupy hotelAG. – Otwarcie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów wymagało od nas ścisłej współpracy z Marriott International, co z jednej strony nakładało na nas konieczność dostosowania się do wymagań sieci, z drugiej jednak dawało duże wsparcie i hotelowy know-how. Bardzo się cieszymy z otrzymania certyfikatu Marriott International, potwierdza on bowiem, że spełniamy wszystkie wymogi sieci w zakresie prowadzenia projektów budowlanych, a także zarządzania nimi.

Przyznanie certyfikatu sieci to także dodatkowy poziom bezpieczeństwa inwestycji. Jest to niezwykle ważne dla naszych inwestorów, którzy zaufali nam, inwestując swój kapitał w projekty prowadzone przez naszą grupę – zaznacza. hotelAG tworzą specjaliści zajmujący się kompleksową obsługą inwestycyjną projektów hotelowych – od przygotowania koncepcji i analizy finansowej, poprzez prowadzenie projektu budowlanego oraz jego otwarcie, po dalsze zarządzanie. Doradcy grupy hotelAG współpracują w tym zakresie zarówno z podmiotami prywatnymi, jak i instytucjonalnymi, takimi jak fundusze inwestycyjne.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *