Kielce: Grand Hotel już bez Best Western   INWESTYCJE

„W poniedziałek 2 listopada zakończył się ośmioletni okres współpracy jednego z najbardziej rozpoznawalnych kieleckich hoteli - ostatnio noszącego nazwę Grand Hotel z siecią Best Western Hotels & Resorts” – poinformował serwis strefabiznesu.pl. Hotel, który wcześniej działał pod nazwą Centralny i Łysogóry dysponuje 122 pokojami i 4 apartamentami oraz największym w województwie świętokrzyskim centrum konferencyjno-bankietowe.

Na swoim profilu facebookowym hotel zamieścił wczoraj wpis: „W dniu dzisiejszym zakończyliśmy ośmioletni okres współpracy z siecią Best Western Hotels & Resorts. Dziękujemy Zespołowi Best Western Polska za wspólną pracę nad ciągłym podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług i przekazaną wiedzę, którą w dalszym ciągu będziemy wykorzystywać na budowanie własnej marki pod nazwą GRAND HOTEL. Z dumą prezentujemy Państwu nowe logo, które niebawem rozbłyśnie na naszym hotelu”.

Zlokalizowany naprzeciwko dworca PKP hotel dysponuje m.in. centrum konferencyjno-wystawienniczym o pow. dwóch tys. m kw., restauracją, kawiarnią i klubem muzycznym. Hotel otwarty został w 1962 r. pod nazwą Centralny. Na początku 2013 r. jako 3-gwiazdkowy hotel Łysogóry wszedł pod markę Best Western, a w kolejnych latach podniósł standard na 4 gwiazdki i zmienił nazwę na Best Western Grand Hotel.

Obecnie pod markami Best Western w Polsce działa 17 hoteli, a dołączyć mają trzy kolejne z Grupy Kapitałowej PHH w Olsztynie, Lublinie i Rzeszowie oraz dwa w Poznaniu z Grupy Edison. Jeszcze w tym roku zapowiadane było otwarcie w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu hotelu pod nową marką Sadie Best Western. PHH podpisał też w ub.r. umowę na wprowadzenie do Polski innej nowej marki BW – VIB.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *