1. urodziny Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie w cieniu pandemii. Ale z zapowiedzią inwestycji

W listopadzie 2020 roku pięciogwiazdkowy hotel Platinum Mountain Hotel & Spa w Szklarskiej Porębie, należący do grupy Górskie Resorty, świętuje swoje pierwsze urodziny. Choć ta przeszło 450 pokojowa inwestycja budziła wielkie nadzieje właścicieli, inwestorów i lokalnej społeczności, to pandemia koronawirusa uniemożliwiła wykorzystanie pełnego potencjału obiektu w tym okresie.

Jak zapewnia inwestor, Grupa Górskie Resorty - Otwarcie na progu sezonu zimowego zapewniło licznych gości już od pierwszego dnia, podczas gdy prace związane z budową kolejnych apartamentowców i projektowaniem zewnętrznej infrastruktury były bardzo zaawansowane.Hotel był też gospodarzem wielu imprez, konferencji i czynnie uczestniczył w życiu kulturalnym regionu.

Niestety, ogłoszenie w Polsce stanu epidemii zmusiło właścicieli do zawieszenia funkcjonowania obiektu od marca tego roku i ponownego otwarcia się dla turystów w czerwcu.

-W szybkim czasie udało nam się ukończyć inwestycję w zewnętrzną infrastrukturę resortu i otwarty basen. Motywacją był nadchodzący sezon letni, celem zaś sezon jesienno-zimowy. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasi goście mogli skorzystać z bogatej oferty atrakcji, luksusowych wnętrz i wszelkich udogodnień w standardzie 5* podczas urlopów i wyjazdów wakacyjnych. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego udoskonaliliśmy również procedury ochrony i bezpieczeństwa, aby jesienią nasza oferta bezpiecznego wypoczynku była gotowa dla gości – mówi obecny dyrektor generalny Radosław Dworzyński, który wówczas pełnił funkcję dyrektora operacyjnego.

Tej jesieni Platinum Mountain Hotel & Spa wyszedł do swoich gości z kompleksową ofertą #bezpiecznypobyt, w ramach której mogą oni korzystać z kameralnych, rodzinnych Apartamentów Platinum. Oferują one luksusowe wnętrza, w pełni wyposażone kuchnie, balkon w każdym mieszkaniu, przestronność i tak ważna obecnie zachowania dystansu społecznego. Do dyspozycji gości oddano także prywatne sauny suche w łazienkach apartamentów typu premium. W ramach oferty #bezpiecznypobyt posiłki i zamówienia gości dostarczane są wprost pod drzwi apartamentów.

Spółka Górskie Resorty planujr także dalszą część inwestycji w ramach resortu. Budowa trzech ostatnich apartamentowców jest na ukończeniu, natomiast na wiosnę zaplanowany jest początek kolejnego etapu inwestycji – budowa drugiej zewnętrznej restauracji.

Platinum Mountain Hotel & SPA to drugi obiekt Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie. Resort obejmuje także inwestycję Platinum Apartments, będącą uzupełnieniem oferty hotelu. Ten produkt obejmuje dziesięć apartamentowców nieskategoryzowanych (w 4-gwiazdkowym standardzie) – obecnie funkcjonuje już siedem apartamentowców (w sumie 313 apartamentów) - przeznaczonych na typowo rodzinny wypoczynek. Ponadto sam hotel oferuje 147 pokoi w 5-gwiazdkowym standardzie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *