Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową kampaniami

Serwis nocowanie.pl uruchamił akcję „Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową”, w trakcie której za symboliczną złotówkę będzie realizować kampanie reklamowe dla miast i regionów z Polski, tak by turyści mogli jeszcze bardziej zgłębić wiedzę o ciekawostkach turystycznych  i atrakcjach wartych zobaczenia. A kiedy sytuacja związana z pandemią się unormuje, ruszyć do tych miejsc i zobaczyć je na żywo.

W ramach projektu portal udostępnia powierzchnie warte łącznie 150 tys. zł, wspierając bezpośrednio samorządy terytorialne oraz  jednostki zajmujące się promocją turystyki (na szczeblu centralnym, regionalnym i lokalnym) w tym Regionalne i Lokalne Organizacje Turystycznych, Urzędy Wojewódzkie, powiaty oraz gminy. A pośrednio przedsiębiorców działających w branży turystycznej na obszarze tych regionów i miejscowości, takich jak restauracje, hotele czy inne obiekty noclegowe. Każdy podmiot, który się zgłosi, w ramach akcji może otrzymać kampanię reklamową na łamach portalu Nocowanie.pl o wartości 1500 zł, za symboliczna złotówkę. „Wierzymy, że takie działania pozytywnie wpłyną na polską turystykę, która została wyjątkowo dotknięta w związku z pandemią. Wiele małych i lokalnych biznesów walczy obecnie o przetrwanie. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zyskają najbardziej właśnie oni” – informuje nocowanie.pl
Zgłoszenia zbierane są do 29 listopada lub do wyczerpania puli pakietów reklamowych. Liczba pakietów reklamowych jest ograniczona - otrzyma je 100 pierwszych zgłoszeń spełniających wymogi akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *