Sun & Snow przedłuża ważność voucherów o rok

Sun & Snow, firma zarządzająca wynajmem ponad 2 tys. apartamentów, w związku z licznymi obostrzeniami i regulacjami wprowadzanymi przez władze do walki z COVID-19, przedłużyła ważność swoich voucherów z dotychczasowych 12 do 24 miesięcy.

Zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym nowych restrykcji, które weszły w życie 7 listopada, do 29 listopada zakazano działalności hotelarskiej z nielicznymi wyjątkami. Sun & Snow reagując na obecną sytuację, podjęła decyzję dotyczącą m.in. wydawanych przez siebie voucherów, wykorzystywanych przez firmy w swoich programach motywacyjnych czy benefitowych, i zwiększyła  ich ważność do 24 miesięcy z obecnie obowiązującego 12-miesięcznego okresu ważności. Zmiana dotyczy również voucherów kupowanych przez osoby fizyczne.

– Zawsze elastycznie podchodzimy do realizacji naszych usług i dotychczas obowiązywała zasada, że klient dysponujący voucherem ma 12 miesięcy na dokonanie rezerwacji. Jednak z wielu firm, z którymi współpracujemy w ramach oferty benefitowej mamy sygnały, że istnieje duża niepewność dotycząca kolejnych miesięcy i przebiegu walki z epidemią COVID-19 w Polsce oraz tego, w jakim stopniu w najbliższej przyszłości będą dostępne usługi turystyczne – mówi Mariola Skorupa, product manager w Grupie Sun & Snow. – Stąd decyzja, by wydłużyć okres ważności  voucherów do 2 lat, co pozwoli na komfortowe wykorzystanie tego produktu przez firmy i klientów. Trudno bowiem dziś sobie wyobrazić, by obecne obostrzenia zostały z nami na tak długi czas.

Jak przyznaje Mariola Skorupa, rynek benefitów pracowniczych przeżywa trudne chwile. –Decyzja dotycząca przedłużenia ważności naszych voucherów i zwiększająca perspektywę ich wykorzystania, powinna pomóc w decyzjach dotyczących zakupów tego narzędzia w najbliższym czasie, zarówno wśród firm, jak i osób indywidualnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *