Pierwszy w Polsce hotel pod marką Aiden by Best Western ruszy w łódzkim Reymoncie   INWESTYCJE

Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego i sieć Best Western Hotels & Resorts otworzą w hotelu Reymont w Łodzi pierwszy w Polsce hotel pod marką Aiden by Best Western. Z kolei hotele Hetman w Rzeszowie i Kopernik w Olsztynie wchodzące w skład grupy PHH, będą działały pod marką Best Western Plus.

Aiden to sieć hoteli butikowych w segmencie upper miscale stworzona dwa lata temu. Obecnie działa pod tą marką działają cztery hotele w Europie i pięć w USA. Każdy nawiązuje do miejsca, w którym się znajduje – odzwierciedla lokalny design oraz gościnność i otwartość odwiedzanego miasta, dlatego nie ma na świecie dwóch podobnych do siebie hoteli Aiden. Hotel Reymont z 71 pokojami położony jest w centrum Łodzi, w pobliżu Manufaktury. Mający działać pod marką Best Western Plus hotel Hetman dysponuje 58 pokojami, a Kopernik 83 pokojami.

Umowy franczyzowe podpisali 23 listopada prezes Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego, Gheorghe Marian Cristescu oraz David Kong, prezes i dyrektor generalny Best Western Hotels & Resorts. Wkrótce po podpisaniu umów obiekty zostaną ocenione pod kątem dostosowania ich do wymagań marek.

– Podpisanie umów z Best Western Hotels & Resorts jest kolejnym krokiem, zgodnym ze strategią rozwoju Grupy Kapitałowej PHH. Dokonaliśmy wnikliwej analizy rynku i uznaliśmy, że marka Best Western Plus doskonale pasuje do hoteli Hetman w Rzeszowie oraz Kopernik w Olsztynie, natomiast marka Aiden by Best Western da nową jakość hotelowi Reymont – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu. – Aiden by Best Western w Łodzi będzie pierwszym hotelem tej marki otwartym w Polsce. Mamy duże doświadczenie we wprowadzaniu nowych marek na rynek, jako pionierzy wprowadzaliśmy: Courtyard by Marriott, Hampton by Hilton, Renaissance, a także Moxy. Jestem przekonany, że jesteśmy na dobrej pozycji, żeby z marką Aiden by Best Western w Łodzi odnieść kolejny sukces  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *