Arłamów na sprzedaż za 135 mln euro? Hotel dementuje informacje

W niemieckim serwisie nieruchomości immowelt.de opublikowano ofertę sprzedaży hotelu Arłamów. Cena to 135 milionów euro, jednak zarząd obiektu wystosował oświadczenie w którym dementuje te informacje.

W oświadczeniu czytamy: "Informacje dotyczące rzekomej sprzedaży Hotelu Arłamów jakie pojawiły się w dzisiejszym artykule na portalu Nowiny24 są nieprawdziwe. Ogłoszenie na niemieckim portalu, na jakie powołuje się artykuł, zostało opublikowane poza wiedzą i wolą Zarządu Hotelu Arłamów - sprawa jest wyjaśniana a wobec podmiotów i/lub osób odpowiedzialnych za publikację będą wyciągnięte odpowiednie konsekwencje prawne. Hotel Arłamów obecnie nie prowadzi rozmów z potencjalnymi inwestorami dotyczących ewentualnej sprzedaży obiektu."

Hotel - być może jako jedyny w kraju - do tej pory nie zwolnił ani jednej osoby z 360-osobowego personelu. Zależy nam na tym, aby #ArłamówTeam przetrwał pandemię w niezmienionym składzie - komentuje Michał Kozak, prezes zarządu hotelu Arłamów.

Obiekt został oddany do użytku z końcem 2013 roku. Za komuny działał tu luksusowy strzeżony ośrodek dla najwyższej nomenklatury oraz dostojników z bratnich krajów. Po rozbudowie i kompleksowej modernizacji powstał tu jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce dysponujący ogromnym zapleczem rekreacyjnym, w tym m.in. boiskami do piłki nożnej, koszykówki, tenisa, placami zabaw, stokiem narciarskim, salami gimnastycznymi, ścianką wspinaczkową, strzelnicą, a nawet własnym asfaltowym lotniskiem. Sam hotel oddaje do dyspozycji gości 197 pokoi i 16 apartamentów, w tym 2 prezydenckie. Hotel Arłamów jest także zwycięzcą konkursu "Hotel z Pomysłem" w 2014 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *