Hotele Qubus cenione na TripAdvisor.com

Użytkownicy popularnego serwisu turystycznego TripAdvisor.com codziennie oceniają restauracje, linie lotnicze i przede wszystkim hotele z całego świata. Wśród wyróżnionych obiektów znalazły się hotele sieci Qubus.


- Od 10 lat TripAdvisor.com konsekwentnie umacnia pozycję lidera wśród serwisów turystycznych - mówi Krzysztof Stęplowski z działu marketingu sieci Qubus Hotel. Tworzone przez użytkowników opinie, porady oraz bazy danych sprawiły, że serwis uważany jest obecnie za jeden z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych w sieci. - TripAdvisor.com jest też niezwykle popularny - dodaje Krzysztof Stęplowski. - Dziennie korzysta z niego kilka milionów osób.


Lider z rocznym stażem

Wśród hoteli sieci Qubus najwyżej cenione są obiekty zlokalizowane we Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. - Między innymi w tych miastach nasze hotele oceniane są jako najlepsze - mówi Krzysztof Stęplowski. - Szczególnie cieszy sukces Qubus Hotel Gdańsk, który - choć otwarty niecały rok temu - wyprzedza już ponad 50 ujętych w rankingu gdańskich obiektów.


Użytkownicy TripAdvisor.com doceniają najczęściej lokalizację, profesjonalną obsługę oraz bogate śniadania w Qubus Hotel. - Dla nas to najlepsza forma nie tylko uznania, ale też reklamy - przyznaje Krzysztof Stęlowski. - Zamiast przekonywać klientów o jakości świadczonych usług, warto po prostu pokazać im opinie w takich serwisach, jak właśnie TripAdvisor.com

Źródło: Qubus Hotel

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *