PROFESJONALNE WYŚWIETLACZE 4K O DUŻEJ JASNOŚCI ZAPEWNIAJĄ DOSKONAŁĄ JAKOŚĆ OBRAZU W KAŻDYCH WARUNKACH OŚWIETLENIA

Panasonic ogłosił wprowadzenie od marca 2021 r. do swojej oferty nowych profesjonalnych wyświetlaczy 4K z serii SQ1H o dużej jasności. Produkty będą dostępne w dwóch dużych, smukłych i stylowych wersjach: z panelami IPS 75" i 86". Dzięki niesłychanej jasności ekranu 1500 cd/m i 1200 cd/m wyświetlacze idealnie sprawdzą się w witrynach sklepowych, nadadzą się też do zastosowania w najnowszej generacji rozwiązaniach Smart Retail. Ponadto mogą być używane w środowiskach firmowych o dużym nasłonecznieniu, takich jak lobby, wewnętrzne dziedzińce czy przeszklone sale konferencyjne, gdzie informacje prezentowane na zwykłych wyświetlaczach byłyby słabo widoczne.W trybie pracy całodobowej nowe wyświetlacze z serii SQ1H wykazują się niskim całkowitym kosztem eksploatacji, małym zużyciem energii i dużą elastycznością. Są wyposażone w czujniki jasności, które automatycznie dostosowują podświetlenie do warunków oświetlenia. Wyposażone są w trzy tryby naświetlenia: duże, średnie i niskie. Wyświetlacze mogą również pracować w trybie Long Life, w którym stopień podświetlenia jest optymalizowany w celu wydłużenia czasu eksploatacji.
Wyświetlacze są wyposażone we wszystkie wysokiej klasy funkcje dostępne w produktach linii SQ1 firmy Panasonic. Zapewniają one najwyższą jakość obrazu, wszechstronność i funkcjonalność. Są to między innymi emulacja standardów HDR i BT.2020 oraz 12-segmentowe zarządzanie kolorami generujące atrakcyjne obrazy 4K o bogatej palecie barw i najszerszej gamie kontrastów w celu zwracania uwagi przechodniów.
Liczne opcje wyświetlania i łączności pozwalają szybko i wygodnie udostępniać treści na wiele sposobów gwarantujących wieloletnią funkcjonalność, np. odtwarzacz multimedialny USB 4K czy obraz w obrazie (PiP). Ponadto wyświetlacze są wyposażone w gniazdo Intel SDM umożliwiające inteligentną i wielofunkcyjną obsługę. Sprawdza się ono w wielu zastosowaniach biznesowych, m.in. jako wbudowany komputer na potrzeby instalacji digital signage, skrzynka zaciskowa 12G-SDI do transmisji czy organizacji wydarzeń oraz jako odbiornik do użytku z nowym bezprzewodowym systemem prezentacyjnym Panasonic PressIT.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Business.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *