Promocja Kuchni Tajskiej przez cały maj w restauracji Fusion w poznańskim Sheratonie

Kuchnia Tajska - uważana przez wielu za najwspanialszą najbardziej kolorową, zaskakującą, kreatywną oraz aromatyczną kuchnię na świecie ponownie zagości w formie różnorodnego i oryginalnego stołu szwedzkiego w każdy majowy czwartek w restauracji Fusion.

 Szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich wielbicieli tej oryginalnej kuchni na inaugurację miesiąca tajskiego, która odbędzie się 6-ego maja o godzinie 18:00.

W programie oprócz bogactwa potraw, pokazy kulinarne w wykonaniu szefa kuchni Krystiana Szopki w towarzystwie Thanawat Na Nagara - mistrza kuchni tajskiej.

Kuchnia Tajska kładzie duży nacisk na sposób przygotowania potraw i łączenie silnie aromatycznych składników. Kojarzy się z ostrymi potrawami. Równowaga, detal, różnorodność są bardzo ważne w przygotowaniu potraw tajskich. Kuchnia ta jest znana z balansu między 5 podstawowymi smakami; ostrym, kwaśnym, słodkim, słonym i (opcjonalnie) gorzkim w każdym daniu lub posiłku - mówi Thanawat Na Nagara

Czwartkowe tajskie kolacje są dostępne w każdy majowy czwartek od 18:00 do 22:30 w cenie 135 złotych od osoby (wraz z napojami).

Źródło: SHERATON POZNAN HOTEL

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *