InterContinental Hotels Group podpisała umowę o zarządzanie pięcioma hotelami z nowym partnerem strategicznym – HNA Hotels & Resorts Group.

Pięć nowych obiektów położonych od północy do południa Chin, będzie funkcjonować pod trzema markami IHG. Uzupełnią one portfel spółki o kolejne 1300 pokoi. "Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z HNA Hotels" - powiedział Keith Barr, dyrektor zarządzający IHG w Chinach. "Doświadczenie w łączeniu międzynarodowych systemów z lokalnym biznesem sprawi, że goście będą zachwyceni nowymi hotelami" - dodał.

HNA Hotels jest spółką zależną od HNA Group  - zintegrowanego chińskiego operatora działającego w ośmiu sektorach przemysłu, takich jak transport lotniczy, logistyka, turystyka, finanse oraz rozwój nieruchomości. HNA Hotels jest aktualnie operatorem 50 hoteli w Chinach. Pięć nowych obiektów, które powstaną we współpracy z IHG to:

    * InterContinental Haikou: 200 pokoi, otwarcie w 1. kwartale 2014 roku
    * InterContinental Changchun: 300 pokoi, otwarcie w 4. kwartale 2015 roku
    * Crowne Plaza Changchun Noble: 290 pokoi, otwarcie w 4. kwartale 2012 roku
    * Crowne Plaza Kunming West: 300 pokoi, otwarcie w 1. kwartale 2014 roku
    * Holiday Inn Beijing Sifang: 217 pokoi, otwarcie w 1. kwartale 2012 roku


Źródło: Hotelarz

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *