Pięciogwiazdkowe apartamenty mieszkalne w hotelu Sheraton Warsaw w nowych cenach

Już od czerwca 2010 roku apartamenty mieszkalne w Sheraton Warsaw dostępne będą w atrakcyjniejszych niż do tej pory cenach. 5 przestronnych i luksusowo wyposażonych apartamentów z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów a ich komfort i funkcjonalność zapewnią niezapomniany pobyt w hotelu.

Apartamenty o powierzchni od 82 do 110 m² wyróżnia wyjątkowy design, połączony
z funkcjonalnością. Mieszkania oferują sypialnię, salon z jadalnią, łazienkę, przestronną garderobę oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Goście mieszkający w apartamentach mogą również korzystać ze wszystkich dodatkowych usług hotelu, takich jak miejsce parkingowe, Link@Sheraton, bezpłatny dostęp do centrum fitness, internet w mieszkaniu, czy usługi pralnicze po preferencyjnych cenach.

Hotel Sheraton Warsaw jest prestiżowym obiektem, zlokalizowanym w centrum Warszawy. Posiada 350 pokoi, 12 sal konferencyjnych, 2 restauracje, bar, kawiarnię oraz fitness center. Sheraton Warsaw Hotel zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy – Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.


Źródło: www.sheraton.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *