Transhotel rozpoczyna „Operację Lato”

Dostawca Usług Turystyczny rozpoczyna nową kampanię promocyjną, która ma na celu zaprezentowanie wakacyjnych hoteli dostępnych poprzez TOR System Advanced, platformę on-line do wykonywania rezerwacji, na której można znaleźć 6 000 hoteli wakacyjnych w głównych destylacjach wakacyjnych na całym świecie oraz ponad 4 000 hoteli na wybrzeżach Hiszpanii.

Agenci mają dostęp do ponad 10 000 obiektów wakacyjnych różnego rodzaju (hotele, apartamenty, bungalowy, itp.) na całym świecie. Wysoce konkurencyjne ceny już od 10 Euro za osobę za noc, a do tego specjalne promocje typu "dzieci gratis", "darmowe noclegi", itp.

Celem firmy Transhotel jest zwiększenie liczby rezerwacji na wybrzeżach w najbardziej wakacyjnych destynacjach na świecie. Firma oferuje lepsze prowizje na produkty wakacyjne oraz szeroką i konkurencyjną ofertę tak, aby umożliwić współpracującym biurom maksymalną rentowność.

Kampanii "Operacja Lato" będą przewodziły różne ikony sztuki całego świata, które będą przedstawiane stopniowo w kolejnych tygodniach.Źródło: Transhotel

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *