Accor otworzy pierwszy ibis Styles w Kownie

Grupa Accor podpisała umowę o zarządzanie z firmą UAB Doriteksas na pierwszy hotel ibis Styles w Kownie. Od czerwca rozpocznie zarządzanie hotelem Magnus, który przejdzie pełną renowację i od maja 2022 roku będzie funkcjonował jako ibis Styles. Motyw przewodni hotelu będzie nawiązywał do sportu, który jest jednym z filarów kulturalnych  Kowna.

Nowy hotel zaoferuje 82 pokoje na dziewięciu piętrach, restaurację i część konferencyjną. Jedną z największych atrakcji będzie bar na dachu hotelu. – Litwa jest bardzo popularnym krajem wśród podróżujących Polaków. Nawet w trudnym dla branży roku 2020, goście z Polski byli trzecią najliczniej odwiedzającą Litwę grupą turystów. Cieszymy się, że możemy rozbudowywać naszą sieć marek i umożliwiać jeszcze większej liczbie osób podróżować w stylu ibis Styles z zamiłowaniem do kreatywnego designu. Współpraca nad kolejnym projektem z partnerem, który zaufał już wcześniej naszej sieci potwierdza siłę modelu biznesowego i marek Accor – mówi Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager Poland and Baltic Countries.

Istniejący hotel Magnus jest zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie zabytkowej części Kowna i wielofunkcyjnej hali sportowo-widowiskowej Žalgiris Arena. – Cieszymy się na rozpoczęcie kolejnego rozdziału naszej udanej współpracy z Grupą Accor – mówi Aistė Čistovienė, dyrektor hoteli ibis Kaunas Centre, otwartego w 2012 r., i powstającego ibis Styles Kaunas. – Wierzymy, że kolejny hotel pod marką Accor w Kownie wzmocni ofertę nowoczesnych i komfortowych miejsc noclegowych w drugim co do wielkości mieście na Litwie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *