Siatkarz Krzysztof Ignaczak – Ambasadorem Hotelu Arłamów

Do grona Ambasadorów Hotelu Arłamów dołączył Krzysztof Ignaczak – członek drużyny siatkarskiej, która zdobyła m.in. mistrzostwo świata, mistrzostwo Europy i wygrała Ligę Światową. Wcześniej ambasadorem hotelu została Otylia Jędrzejczak.

4-gwiazdkowy Hotel Arłamów to wszechstronny kompleks sportowo-konferencyjny u wrót Bieszczad. Oferuje m.in. Centrum Sportowe Arłamów z infrastrukturą dla 33 dyscyplin sportowych. Pełnowymiarowy stadion piłkarski z naturalną, podgrzewaną murawą – Arłamów Arena, boisko piłkarskie ze sztuczną murawą, boiska do sportów plażowych, hale sportowe z certyfikowanymi boiskami dla sportów zespołowych, korty tenisowe i do squash’a, ścianka wspinaczkowa, strzelnice sportowe, stoki narciarskie, lodowisko, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią, pole golfowe – to tylko część infrastruktury sportowej hotelu

– Hotel Arłamów i jego sportowe DNA miałem okazję poznać z różnych stron w ciągu ostatnich lat – zarówno jako sportowiec, który przygotowywał się tutaj do ważnych rozgrywek podczas licznych zgrupowań oraz jako gość indywidualny często korzystający z uroków Arłamowa razem z rodziną. Arłamów cenię za spokój, za znakomitą bazę sportową i rekreacyjną, która daje możliwości nie tylko aktywnego wypoczynku, ale i pole do wielu inicjatyw sportowych, na których teraz razem chcemy się skupić. Mam głowę pełną pomysłów, które wspólnie z zarządem i całym Zespołem Hotelu Arłamów będziemy realizować – mówi Krzysztof Ignaczak.

Krzysztof Ignaczak i Maciej Kozak

Hotel oferuje 254 pokoje i apartamenty, trzypoziomową strefę spa & wellness, centrum konferencyjne oraz własne lotnisko i heliport. – Cieszymy się, że do grona naszych ambasadorów dołącza tak utytułowany, wspaniały sportowiec jakim jest Krzysztof Ignaczak. Połączyła nas wspólna misja – motywowanie i zachęcanie do sportu zarówno dzieci jak i młodzieży. To kwintesencja naszego #ArłaMOVE. Przed nami wspólne sportowe projekty i inicjatywy, o których już niebawem będziemy mówić szerzej – zapowiada Michał Kozak, prezes zarządu Hotelu Arłamów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *