Nowa odsłona hotelu Kopernik w Olsztynie   INWESTYCJE

Zakończył się proces renowacji 36 z 83 pokoi oraz korytarzy na wszystkich piętrach w olsztyńskim hotelu Kopernik. To część przygotowań do przyjęcia przez hotel marki Best Western Plus. Dodatkową zmianą, która istotnie wpłynie na komfort pobytu gości, jest instalacja klimatyzacji we wszystkich pokojach hotelu.

Koncepcję architektoniczną przygotował Tremend. Architekci nawiązali do lokalizacji obiektu. Inspiracją były mgły nad jeziorem Ukiel, szaro-granatowa woda, błękit nieba, jasny piasek plaży i zieleń warmińskich lasów. W pokojach użyto miękkich i naturalnych tkanin, a na wykładzinie i grafikach ściennych połączono wiele autorskich wzorów. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby była spójna z miejscem, w którym znajduje się hotel. Renowację hotelu według modelu „projektuj i buduj” poprowadził Forbis Design Build.

– Olsztyn to miasto z dużym potencjałem, zarówno biznesowym, jak i turystycznym. Zatem lokalizacja naszego hotelu tuż przy Starym Mieście, w otoczeniu licznych jezior, jest idealnym punktem na mapie miasta, w którym mogą zatrzymać się zarówno goście biznesowi, jak i turyści. Cieszymy się, że jeszcze przed sezonem wakacyjnym możemy przedstawić nową odsłonę hotelu i zaproponować zmodernizowane, komfortowe pokoje, które umożliwią naszym gościom pełne wyciszenie oraz wypoczynek – mówi Łukasz Uliszewski, dyrektor generalny hotelu.

Kopernik Olsztyn to jeden z trzech hoteli grupy PHH, które po renowacjach będą funkcjonować pod markami z parasola Best Western – kolejne to Reymont Łódź i Huzar Lublin. W portfelu PHH znajduje się już Best Western Jurata.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *