Starwood Hotels and Resorts wprowadza nową promocję oferującą gościom nawet potrójną liczbę punktów Starpoints

Każda noc spędzona w 850 hotelach sieci Starwood na świecie ma znaczenie w najnowszej promocji programu Starwood Preffered Guest. Sieć Starwood Hotels and Resorts przedstawiła szczegóły swojej najnowszej promocji "Every Night Counts" w ramach której osoby podróżujące mogą zdobyć podwójne, a nawet potrójne punkty Starpoints w programie lojalnościowym SPG. Osoby, które zarejestrują się na stronie internetowej http://www.SPG.com/everynightcounts oraz zatrzymają się do 15 grudnia 2010 r. w jednym z 850 hoteli biorących udział w tej promocji, zbierają dodatkowe punkty od pierwszej nocy spędzonej w obiektach sieci:

* podwójne punkty przyznawane są za 9 noclegów w trakcie trwania promocji
* potrójne punkty za wszystkie pobyty powyżej 10 nocy w trakcie trwania promocji

Pobyty w ramach tej promocji nie muszą być jednorazowe, a liczba wykorzystanych nocy
w trakcie trwania oferty kumuluje się.

"Promocja SPG Every Night Counts jest bardzo atrakcyjna i oferuje naszym lojalnym klientom możliwość zdobycia dodatkowych punktów, które można wykorzystać na tak wiele sposobów i zamienić je nie tylko na pobyty hotelowe, ale również bilety lotnicze" - powiedział Chris Holdren, wiceprezes programu Starwood Preferred Guest.

Członkowie programu SPG mogą zarejestrować się na stronie SPG.com/everynightcounts od teraz do 31 października br. i zbierać punkty na pobyty do 15 grudnia br. Osoby, które nie są jeszcze członkami programu SPG mogą również korzystać z promocji, po uprzedniej rejestracji. Członkostwo w Starwood Preferred Guest nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Promocja ta dostępna jest w 850 hotelach sieci Starwood, która zarządza obiektami 9 marek: Sheraton, Westin, W Hotels, St. Regis, Le Méridien, The Luxury Collection, Aloft, Four Points by Sheraton and Element.Źródło: STARWOOD HOTELS & RESORTS IN POLAND

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *