Pocztówka z Polski – konkurs sieci Radisson z pobytem dla zwycięzcy we wszystkich polskich hotelach grupy

Sieć Radisson Hotel Group ogłosiła konkurs fotograficzny „Pocztówka z Polski”, którego zwycięzca otrzyma zaproszenie dla dwóch osób na weekendowe pobyty do wszystkich 14 hoteli grupy w Polsce. Konkurs został ogłoszony na Instagramie i Facebooku, a zdjęcia należy zamieszczać na swoich profilach z odpowiednim hasztagiem. Akcja potrwa do końca wakacji.

Czternaście obiektów należących do Radisson Hotel Group przekaże nagrodzonej osobie dwuosobowe zaproszenie. Z nagrody będzie można korzystać do końca 2023 roku. Dodatkowo wszystkie hotele zapowiedziały nagrody regionalne, którymi indywidualnie nagrodzą wybrane przez siebie osoby – niezależnie od nagrody głównej. By wziąć udział w konkursie trzeba zrobić jedno, niepowtarzalne zdjęcie. Może być to fotografia z popołudniowego spaceru, weekendowej wycieczki, czy wakacyjnej podróży po ciekawych zakątkach kraju. Zdjęcie należy zamieścić do 31 sierpnia na swoim profilu Facebook lub Instagram – z konkursowymi hashtagami #polskazradisson i #polskazparkinn oraz lokalizacją przedstawionego miejsca.

Konkurs „Pocztówka z Polski” jest częścią kampanii „Odkryj Polskę”, która w czasie pandemii jest ze strony Radisson Hotel Group odpowiedzią na wzrost zainteresowania lokalną turystyką i potrzebą wypoczynku we własnym kraju. Obiekty czterech marek: Radisson Blu, Radisson, Park Inn by Radisson oraz Radisson Collection zlokalizowane w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Sopocie, Świnoujściu, Zakopanem i Szklarskiej Porębie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *