Nad Jeziorem Żywieckim powstaje Lake View Żywiec. W condo   INWESTYCJE

Rozpoczęła się budowa Lake View Żywiec z 96 apartamentami w 4-gwiazdkowym standardzie w miejscowości Tresna nad Jeziorem Żywieckim. W kompleksie zaplanowano strefę SPA & wellness z basenem, restaurację z tarasem widokowym, sale konferencyjne, marinę i plażę.

W Lake View znajdą się 1-, 2- i 3-pokojowe apartamenty z aneksami kuchennymi oraz tarasem bądź ogródkiem w siedmiu budynkach, a funkcje hotelowe skupione będą w budynku głównym. W pierwszym z trzech etapów powstanie 36 apartamentów wykończonych pod klucz z deklarowaną stopą zwrotu w wysokości 8 proc rocznie lub 7 proc. przy 14-dniowym pobycie właścicielskim.

Jak można przeczytać na stronie inwestycji „Zysk gwarantowany 10-letnią umową dzierżawy z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat”. Obsługą najmu zajmie się „renomowany operator”. Otwarcie obiektu planowane jest w kwietniu 2024 r.  Inwestorem jest firma deweloperska TECHNIQ z podkrakowskiej Skawiny, obecna na rynku od 14 lat, działająca na krakowskim i wielickim rynku domów i osiedli jednorodzinnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *