W Międzyzdrojach powstaje Aqua Resort z 300 pokojami. W condo   INWESTYCJE

W kompleksie apartamentowo-hotelowym Bel Mare, w którym znajdują się obecnie dwa budynki z 317 apartamentami, powstaje trzecia część – Aqua Resort z 300 pokojami i aquaparkiem. Otwarcie planowane jest do końca 2022 r. Inwestorem jest firma Prestige, która na początku przyszłego roku planuje otworzyć w Warszawie hotel pod marką Focus Premium.

Latem 2019 r. oddany do użytku został pierwszy aparthotelowy budynek Bel Mare Resort ze 197 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo, częścią konferencyjną, restauracją i garażem na 200 aut oraz zewnętrznym parkiem wodnym. W 2020 r. otwarto drugą, połączoną z nim, część ze 119 apartamentami i basenem. Rozpoczęły się prace przy trzecim, najbardziej hotelowym, etapie – Aqua Resort z pokojami od 27 do 56 m kw. oraz centrum konferencyjnym na 600 osób. W kolejnym etapie powstać ma „jeden z największych na wybrzeżu” aquapark, oferujący też strefę SPA, centrum saun oraz kręgielnię. Projekt przygotowała gdańska pracownia AKO Architekci.

Rozpoczęła się już sprzedaż pokoi Aqua Resort w systemie condo z podziałem zysków 50/50, gwarancją minimalnego zwrotu w wysokości 4 proc. rocznie i 10-letnią umową najmu (oraz „podwójnym karnetem wstępu, uprawniającym do codziennej godziny beztroskiego korzystania z wodnych atrakcji”)

Bel Mare jest częścią inwestycji Nowe Centrum Międzyzdrojów, powstającej na 7-hektarowej działce. Obejmie ona też budowę nowego ratusza i placu miejskiego, a żeby je sfinansować, władze miasta sprzedały otaczające je tereny pod zabudowę hotelową i apartamentową warszawskiej firmie deweloperskiej Prestige.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *