Porządkowanie rynku dostawców

Odbyło się kolejne spotkanie Komisji Dostawców dla branży HoReCa Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Komisja kończy opracowywanie kryteriów udzielania rekomendacji dla dostawców HoReCa i certyfikacji dla ich produktów


Obecnie przygotowywane są zasady i regulamin do certyfikacji i rekomendacji oraz ich wizualizacja. - Bardzo nam zależy, aby proces certyfikacji i rekomendacji ruszył w pierwszym kwartale 2011 r. Cieszy fakt, że w gronie konkurentów po pierwsze udało nam się współpracować, a po drugie stworzyć kryteria do rzetelnej oceny producentów i produktów dla hoteli – mówi Violetta Hamerska, przewodnicząca Komisji Dostawców. - Wszystkie nasze działania zmierzają w kierunku uporządkowania naszego rynku HoReCa, aby inwestorom i dyrektorom obiektów łatwiej było wybierać partnerów do współpracy i aby na rynku było coraz więcej dostawców, którzy profesjonalnie obsługują branżę.


W posiedzeniu Komisji wzięli udział m.in.: Arkadiusz Lewenko z Philips Lighting Poland, Paweł Perz z Prokonet, Jarosław Jurczak z Grodno S.A., Grzegorz Prokopiuk z Lanwaru oraz z ramienia IGHP prezes Aleksander Pietyra i dyrektor generalny Izby Krzysztof Wojtkiewicz.


Źródło: Hotelarz

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *