Weź udział stacjonarnie, bądź online. Tak jak Ci wygodnie   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Konferencja Hotel Trends już za niecały miesiąc. Jeśli planujesz wziąć udział w tym wydarzeniu, warto już dziś wybrać formułę swojej obecności. Weź udział tak jak Ci najwygodniej!

STACJONARNIE – spotkaj się osobiście z właścicielami i kadrą zarządzającą hoteli, a także przedstawicielami sieci hotelowych, banków, deweloperów, czy funduszy inwestycyjnych w warszawskim pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance. Umacniaj dotychczasowe i zawieraj nowe kontakty biznesowe. Posłuchaj inspirujących paneli dyskusyjnych toczonych na scenie przez ekspertów z Polski i całej Europy. Weź udział w wieczornej gali podczas której rozstrzygniemy nasz plebiscyt na Hotelarzy Dekady.

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym, z zachowaniem procedur bezpieczeństwa (więcej o ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA podczas konferencji przeczytasz TUTAJ), zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Jeśli wybierasz ten format udziału, warto zgłosić się jak najszybciej! Liczba uczestników jest ściśle ograniczona obowiązującymi przepisami.

ONLINE – weź udział w wydarzeniu zdalnie z dowolnego miejsca na świecie poprzez urządzenie posiadające dostęp do Internetu. Śledź panele dyskusyjne w jakości HD, zadawaj pytania panelistom poprzez specjalną aplikację, rozmawiaj z innymi uczestnikami na czatach. Relacja z konferencji będzie dla Ciebie dostępna do 14 dni po jej zakończeniu, dzięki czemu będzisz mieć możliwość ponownego odtworzenia najciekawszych dyskusji.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

To wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poświęcone sytuacji hotelarstwa w Polsce i CEE w tym roku odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance Airport w Warszawie.

RYNEK HOTELARSKI W TRAKCIE I PO PANDEMII – CAŁKOWICIE NOWA RZECZYWISTOŚĆ.

W gronie najwybitniejszych ekspertów z Polski i całej Europy poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Poznaj scenariusze i rozwiązania kreślone przez liderów rynku

Spotkaj się online, lub bezpośrednio, ale z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa z najlepszymi ekspertami, praktykami branży hotelowej: znane nazwiska, uznane autorytety, liderzy reprezentujący najważniejsze światowe marki hotelowe.

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater, tel. (22) 333 88 10, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda, tel. (22) 333 88 01, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *