Wojciech Liszka z Radisson Blu Hotel Kraków – Osobowością Roku branży MICE.

Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu krakowskiego hotelu Radisson Blu został doceniony, przez czytelników miesięcznika MICE Poland, jako najlepszy Menadżer Obiektu roku 2010. Wyniki ogłoszono kilka dni temu w Centrum Bankowo-Finansowym "Nowy Świat" w Warszawie.

Osobowość Roku MICE Poland to nagroda dla ludzi z branży spotkań przyznawana przez przedstawicieli z branży. Po raz trzeci konkurs wyłonił osoby wyróżniającej się szczególnym profesjonalizmem i skutecznością.

W jednej z trzech kategorii konkursu - "Menadżer Obiektu", dwunastoosobowa kapituła konkursu szczególną uwagę zwróciła na etykę w działaniu, wkład w rozwój branży spotkań – w tym działalność w stowarzyszeniach, działania CSR, innowacyjność i kreatywność, a przede wszystkim jakość usług zarządzanego obiektu.

"Nagroda jako taka nigdy nie była moim celem, ale przyznaję, że bardzo cieszy mnie otrzymane wyróżnienie" – mówi Wojciech Liszka. "Wykonaliśmy w tym roku ogromną pracę, ale myślę, że w decyzji jury duże znaczenie miały osiągnięcia w dziedzinie CSR. Jako pierwszy hotel na świecie uzyskaliśmy niedawno wymagający certyfikat BS8901, przyznawany obiektom działającym zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Do naszej oferty dołączyły w z wiązku z tym Zielone Konferencje, a ponieważ nie wystarczają nam standardowe rozwiązania wdrażamy także tzw. Konferencje Out of the Box. Równocześnie nadal koncentrujemy się na wykorzystaniu powierzchni garażu podziemnego jako postindustrialnego venue" - wyjaśnia.

Wojciech Liszka aktywnie działa w stowarzyszeniu MPI Poland, w którym pełni funkcję Vice Prezesa ds. Edukacji. Sukces osiągnął, m.in. dzięki sile przebicia, równowadze, którą zdobywa dzieląc pasję hotelarską ze sportową - jest sędzią koszykówki, a w wolnych chwilach przygotowuje się do startu w Cracovia Maraton 2011.

Galę w Warszawie poprowadził Tomasz Kamel. Zwycięzcami w pozostałych kategoriach konkursu zostali: Barbara Hensel, Internal Communications and Event Manager Sanofi-Aventis – w kategorii Zleceniodawca oraz Michał Czerwiński - Prezes Zarządu InDreams - w kategorii Organizator.Źródło: Press Release

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *