Hotel Trends Poland & CEE już 23 września – stacjonarnie i online

Już 23 września w hotelu Renaissance Airport w Warszawie odbędzie się IX edycja konferencji „Hotelarza” Hotel Trends Poland & CEE, największego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej forum dla hotelarskiego top managementu. I pierwsza od jesieni 2019 r. w pełni stacjonarna, ale też z możliwością udziału online. Podczas wieczornej gali ogłosimy Dziesięciu Hotelarzy Dekady.

Konferencje Hotel Trends są najważniejszym miejscem spotkań dla inwestorów i właścicieli hoteli, top managementu firm hotelarskich, dyrektorów ds. rozwoju sieci hotelowych, a także przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, architektów i projektantów oraz najlepszych dostawców produktów i usług dla branży hotelarskiej. Tu ogłaszane są najnowsze projekty, podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, inwestorzy nawiązują kontakty z przedstawicielami instytucji finansujących. W 2019 r. forum zgromadziło rekordową liczbę ponad 500 uczestników.

Planowane było również jesienią 2020 r., ale rozwój sytuacji pandemicznej uniemożliwił w ostatniej chwili organizację wydarzenia w tradycyjnej formule. Odbyło się ono w styczniu ze stacjonarnym udziałem panelistów i kilkuset uczestnikami z dostępem online i możliwością interakcji. W tym roku wracamy do formuły ze stacjonarnym udziałem publiczności, ale też z możliwością uczestnictwa online.

W dyskusjach wezmą udział najlepsi eksperci z Polski i Europy, aby porozmawiać o rynku hotelarskim po pandemii – obecnym stanie, nowej rzeczywistości i perspektywach na zyski, a liderzy rynku przedstawią scenariusze i rozwiązania, jakie mogą pomóc w dochodzeniu do kondycji sprzed pandemii. Panele poświęcone będą takim tematom jak: Nowe hotelarstwo – które nowe trendy pozostaną z nami na zawsze?; Jak wygenerować zysk hotelu w czasach rosnących kosztów i niższych przychodów?; Nowe Technologie: wielka nadzieja hotelarstwa – pandemia napędza cyfryzację, ale co to w praktyce oznacza dla hoteli?; Inwestorzy o rynku – czy hotele to wciąż atrakcyjna klasa aktywów?; Marka hotelowa – czy jej rola ulega redefinicji w obecnych czasach? Konferencji, tak jak w latach ubiegłych, towarzyszyć będzie wieczorna gala, podczas której tym razem ogłosimy, kto znalazł się wśród Dziesięciu Hotelarzy Dziesięciolecia – postaci, które miały największy wpływ na rozwój polskiego rynku hotelarskiego w ostatnich latach. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *