Marta Skrobańska marketing & quality managerem w hotelu IBB Andersia Poznań   PERSONALIA

Marta Skrobańska związana z hotelem IBB Andersia od jego otwarcia w 2006 r., ostatnio jako marketing, PR & communicaton manager, objęła stanowisko marketing & quality managera.

W ciągu 15 lat w IBB Andersia Hotel pracowała w kilku działach, obserwując i ucząc się funkcjonowania z różnych perspektyw, od działu administracji, przez szkolenia, dział sprzedaży, marketingu, a ostatnio również wspierając Dział Gastronomii. Jako kierownik działu sprzedaży i marketingu brała udział w organizacji wielu eventów i imprez, a jako marketing & PR manager promowała Andersię w kraju i poza jego granicami. Przez 10 lat wspierała również działania promocyjne innych hoteli sieci IBB Hotel Collection, w Polsce, Niemczech, Hiszpanii i na Malcie. To doświadczenie sprawiło, że została wybrana na osobę, która będzie w stanie pomóc w zachowaniu najwyższych standardów hotelu oraz w kwestiach związanych z codzienną operacją. Jest absolwentką Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu.  

IBB Hotel Collection to grupa należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca obecnie dziewięcioma hotelami. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich lat grupa uruchomiła IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku, dwa hotele w Niemczech w Paderborn i Ingelheim oraz butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *