Dyrektorzy regionalni IGHP nagradzani

Z okazji Światowego Dnia Turystyki trzech dyrektorów regionalnych Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego zostało uhonorowanych odznaczeniami państwowymi i nagrodami samorządowymi.

W ramach Ogólnopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki odznaczenia Za Zasługi dla Turystyki przyznawane osobom, które swoją pracą, również społeczną, przyczyniają się do rozwoju turystyki w Polsce otrzymali z rąk wiceministra rozwoju i technologii Andrzeja Guta-Mostowego: Agnieszka Mazurkiewicz – dyrektor generalna hotelu Hampton by Hilton w Lublinie i dyrektor regionalna IGHP w woj. lubelskim, oraz Piotr Dwurnik – prezes Grand Hotelu w Kielcach, dyrektor regionalny Izby w woj.  świętokrzyskim, sekretarz Regionalnej Organizacji Turystycznej, inicjator wielu projektów proekologicznych w hotelarstwie.

Z kolei podczas regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Stanisław Wilgocki – dyrektor generalny Mercure Gdańsk Posejdon i dyrektor regionalny IGHP w woj. pomorskim, wykładowca w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa otrzymał  nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego Gryf Pomorski za wieloletnią działalność hotelarską na rzecz rozwoju pomorskiej turystyki. Stanisław Wilgocki w 2016 r. uhonorowany został odznaką Za Zasługi dla Turystyki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *