InterContinental Warszawa uczci 75-lecie marki

Z okazji 75-lecia marka InterContinental świętuje swoją diamentową rocznicę, zapraszając gości do celebrowania radości podróżowania i odkrywania na nowo hoteli i resortów InterContinental na całym świecie. Do kwietnia 2022 r. goście mogą skorzystać z limitowanych ofert, od musujących koktajli rocznicowych po pobyty.

W ramach inicjatywy 75-lecia i programu IHG Journey to Tomorrow firma InterContinental Hotels & Resorts przekaże również 75 tys. dolarów na rzecz organizacji Water.org wspierając 15 tys. osób, które uzyskają dostęp do czystej wody dzięki zrównoważonym, lokalnym projektom. 

Z kolei rocznicowy koktajl o nazwie InterContinental75 będzie serwowany w ponad 130 hotelach i resortach InterContinental. InterContinental75, będący nowym wyobrażeniem klasycznego koktajlu French 75, powrócił do życia dzięki globalnemu partnerstwu z dwoma innymi pionierskimi markami – założoną w 1785 roku Piper-Heidsieck Champagne oraz The Botanist Islay Dry Gin, wytwarzającą ręcznie robiony gin z roślin zbieranych na wyspie Islay. Goście hotelu InterContinental Warszawa mogą skosztować koktajlu InterContinental75 w barze +OneBar, znajdującym się na 1. piętrze hotelu.

– Jesteśmy zaszczyceni, mogąc wznieść toast z naszymi gośćmi, właścicielami, partnerami i współpracownikami, aby uczcić InterContinental Hotels & Resorts i wszystko, co ta marka oznacza - radość podróżowania i odkrywanie kultur na całym świecie. W tym trudnym okresie ważne jest, aby poświęcić czas na świętowanie ważnych etapów i zacząć cieszyć się nowymi przygodami, kiedy tylko możemy – mówi Jane Mackie, starszy wiceprezes IHG ds. globalnego marketingu marek luksusowych i premium.

Marka InterContinental została utworzona w 1946 roku przez Juana Trippe, założyciela Pan American Airways, z wizją zapewnienia luksusowego zakwaterowania w każdym zakątku świata. Wraz z otwarciem hotelu Phoenicia w Bejrucie w 1961 r. InterContinental stał się pierwszą międzynarodową siecią hotelową na Bliskim Wschodzie. Martin Luther King napisał swoje słynne „I Have a Dream” w InterContinental The Willard Washington D.C. w 1963 r.; InterContinental Shanghai Wonderland otrzymał tytuł cudu architektonicznego i pierwszego na świecie hotelu w kamieniołomach w 2018 r., a InterContinental New York Barclay służył jako oficjalny hotel turnieju tenisowego U.S. Open w 2021 r. Dziś to sieć licząca 206 hoteli i ponad 70, które zostaną otwarte w najbliższych latach


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *