Wkrótce rusza aparthotel Biała Perła w kompleksie Czarna Góra. W condo   INWESTYCJE

26 listopada pierwszych gości przyjąć ma 125 pokojowy aparthotel Biała Perła, ostatni inwestycyjny obiekt w kompleksie Czarna Góra Resort. Inwestor, spółka CGA Invest deklaruje nabywcom apartamentów 7 proc. zwrotu rocznie przez pierwsze trzy lata i późniejszy podział zysku, lub 90 proc. wypracowanego przez operatora zysku.

Jak deklaruje inwestor, Biała Perła  powstaje jako ukoronowanie dziesięcioletniego rozwoju ośrodka. Wszystkie pokoje posiadają panoramiczne, sięgające od podłogi do sufitu szyby pozwalające gościom podziwiać sucecki górski krajobraz. Podobną funkcję pełni umieszczony na dachu budynku taras widokowy ze strefą wypoczynkową, gdzie każdy z gości będzie mógł odpocząć.

Biała Perła dysponuje 125 apartamentami inwestycyjnymi, z których każdy posiada przypisane miejsce postojowe.

Ośrodek Narciarski Czarna Góra to kompleks tras narciarskich i nartostrad położony na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry i Żmijowca w bezpośredniej okolicy wsi Sienna na ziemi kłodzkiej.

 CGA Invest to polski deweloper z 10-letnim doświadczeniem w górskich inwestycjach hotelowo- rekreacyjnych, także w systemie condo. Zrealizowała m.in. 5 obiektów hotelowych na terenie Czarna Góra Resort,


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *