Pracownicy hoteli PHH nagrodzeni kwotą 53,8 tys. zł w programie Marriott Bonvoy

Pracownicy Polskiego Holdingu Hotelowego odebrali nagrodę pieniężną za pozyskanie największej liczby nowych uczestników programu lojalnościowego Marriott Bonvoy. Przedstawiciele recepcji warszawskich hoteli – Courtyard by Marriott i Renaissance otrzymali czek o wartości 53 800 zł. 

Uroczyste wręczenie czeku odbyło się w warszawskim Courtyard by Marriott Airport. Czek wręczył Janusz Mitulski, starszy dyrektor ds. rozwoju sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią. W uroczystości wzięli również udział Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego oraz dyrektorzy generalni nagrodzonych obiektów.

Dzięki efektywnej pracy obu zespołów hoteli PHH cały czas poszerza się elitarne grono członków programu Marriott Bonvoy. Zwłaszcza imponujący jest tutaj wkład hotelu Courtyard by Marriott, dzięki któremu w sierpniu do programu dołączyło aż 1658 nowych członków. Był to najlepszy wynik wśród wszystkich hoteli marki Courtyard na świecie i wśród wszystkich hoteli sieci Marriott w Europie – powiedział Janusz Mitulski.– Pracownicy hoteli PHH wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i wytrwałością  – cechami, które w Marriott International tak bardzo cenimy. Gratuluję fantastycznych wyników, zwłaszcza w tych trudnych, pandemicznych czasach.

– Cieszę się, że pomimo trudnego roku dla całej branży hotelarskiej nasi pracownicy są cały czas nastawieni na sukces. Pracownicy hoteli Polskiego Holdingu Hotelowego są świadomi, jak ważny jest program lojalnościowy międzynarodowych sieci, z którymi współpracujemy. Działamy według zasady „think global, act lokal”. Dzięki temu, zwiększając bazę członków programu lojalnościowego, po pierwsze zyskujemy lojalnych gości w naszych hotelach, a po drugie obniżamy koszty dystrybucji naszych obiektów. To bardzo istotne, że sieci międzynarodowe aktywnie pracują nad zwiększeniem swojego udziału w rynku w stosunku do OTA. Cieszę się, że sieć Marriott w ten sposób motywuje pracowników i pokazuje, że ta praca jest opłacalna dla wszystkich – zaznaczył Gheorghe Marian Cristescu.

Marriott Bonvoy to program lojalnościowy sieci Marriott International, funkcjonujący pod tą nazwą od 2018 r. Obejmuje ponad 30 marek z ponad 7 tys. hoteli na całym świecie. Dołączenie do programu, jak i samo członkostwo nie wiąże się z żadnymi kosztami, a daje podróżującym wiele benefitów. Dodatkowo Marriott Bonvoy daje możliwość zdobywania punktów które uczestnicy mogą wymienić na określone nagrody.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *