Wiktor Wróbel, Nosalowy Dwór: Liczymy na udany sezon zimowy   KORONAWIRUS

- Z racji wydarzeń ostatnich dwóch lat w ogóle nie przyjmujemy do wiadomości, że w tym sezonie nie będziemy mogli działać. Dla Zakopanego, dla Podhala, dla górali i hotelarzy ogólnie jest to niezwykle ważne. Pozwolę sobie powtórzyć, iż zgodnie z zapowiedziami płynącymi z Ministerstwa Zdrowia, których było bardzo wiele przez ostatnie miesiące, zakładamy, że wszelkie obostrzenia nie dotkną osób zaszczepionych - mówi w rozmowie z Onetem Wiktor Wróbel, prezes spółki Nosalowy Dwór.

Jak wyjaśnia zakopiański przedsiębiorca, pracownicy bardzo odpowiedzialnie podeszli do zagadnienia szczepień, wiedząc, że od tego zależy ciągłość działania. -Zresztą po to właśnie wiele osób w ogóle się zaszczepiło. W tym samym celu szczepili się nasi pracownicy - czasami nawet wbrew wewnętrznym przekonaniom czy poglądom. Wykazali się oni tym samym dużą odpowiedzialnością i świadomością tego, jak ważna jest dla nas ciągłość działania - mówi Wiktor Wróbel.

Jak podsumowuje prezes Nosalowego Dworu, hotele są przygotowane do bezpiecznej obsługi gości. -Podkreślam, że jesteśmy w stanie działać w tak bezpieczny sposób, by wszystkie niezaszczepione osoby albo chociaż jakąś ich część - w zależności od decyzji naszego rządu - również w hotelach przyjmować - wyjaśnia Wirktor Wróbel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *