W Krynicy-Zdroju otwarto 4-gwiazdkowy hotel   OTWARCIA

Przy deptaku Bulwary Dietla w Krynicy-Zdroju otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Willa Tatrzańska z 41 pokojami, restauracją Krynicki Kredens, strefą SPA i medical SPA oraz parkingiem podziemnym. Obiekt należy do Grupy Hotele Polskie

Hotel powstał w miejscu wybudowanego w połowie XIX w. w modnym wówczas stylu szwajcarskim pensjonatu Pod Lwem, który należał do najlepszych obiektów w Krynicy. Drewniany budynek spłonął doszczętnie w 1987 r. Od 2019 r. rozpoczęła się jego rekonstrukcja. Odtworzony budynek wygląda dokładnie tak, jak zabytek sprzed lat, a wnętrze hotelu łączyć ma klimat lat dwudziestych XX wieku z nowoczesnymi technologiami.

Pokoje wyposażone są m.in. 42-calowe telewizory, sejfy i minibary, a większość posiada balkon. SPA inspirowane jest naturą i jej dobrami, menu SPA oparte jest na zabiegach z wykorzystaniem kosmetyków szwajcarskiej marki Selvert Thermal, która wykorzystuje takie składniki jak borowiny i glinki. Oferowane są też kąpiele w wyciągach z ziół (w wywarze z brzozy lub siana, szyszkach chmielu), a także w winie, piwie i miodzie połączone z ich degustacją. Stefa saun składa się z sauny suchej, parowej, infrared i tężni. W medical SPA przeprowadzane są różnorodne zabiegi z zakresu fizjoterapii, m.in.: laseroterapii, elektroterapia, hydroterapia, czy masaże lecznicze.

Grupa Hotele Polskie stworzona przez kołobrzeskie Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej to operator programu lojalnościowego skupiającego, hotele Artus w Gdańsku, Palazzo Rosso w Poznaniu i Hel w Helu, a także dzierżawione przez CRiOB ośrodki wypoczynkowe w Kołobrzegu: Gryf, Gryf II i apartamenty w obiekcie Olympic Park oraz apartamenty Czarny Potok w Krynicy-Zdroju.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *