Focus Hotels z kolejnym obiektem   INWESTYCJE

Sieć Focus Hotels podpisała piętnastoletnią umowę dzierżawy obiektu, który znajduje się w w Jastkowie 8 km od centrum Lublina i dotychczas działał pod marką In Between. 1 grudnia hotel zadebiutuje jako Focus Premium Lublin Conference & SPA. To już piętnasta umowa dzierżawy tej polskiej sieci, trzynasty działający hotel i drugi w Lublinie. - Otwarcie kolejnego hotelu to ogromny sukces naszej sieci - komentuje Łukasz Płoszyński, wiceprezes sieci.

Obiekt posiada 87 pokoi, w tym trzy apartamenty oraz dysponuje jedną z największych w województwie lubelskim powierzchni konferencyjnych o powierzchni 1350 mkw. Ponadto w hotelu działa restauracja Ora, strefa Wody & Saun, na którą składają się dwie sauny i dwa duże jacuzzi oraz SPA.

Focus Hotel Premium Lublin Conference & SPA to drugi obiekt sieci, który będzie funkcjonował w województwie lubelskim. Obiekt dołącza do grona hoteli 4-gwiazdkowych, do którego należą hotele w Sopocie, Gdańsku, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Lublinie, Szczecinie i Elblągu. Obiekt będzie trzynastym hotelem sieci.

Łukasz Płoszyński, wiceprezes sieci

-Otwarcie kolejnego hotelu to ogromny sukces sieci Focus Hotels. Nasz model biznesowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem co przekłada się na kolejne umowy dzierżawy z nowymi inwestorami. Cieszy nas również fakt otwarcia drugiego obiektu w województwie lubelskim, szczególnie, że posiada on jedno z większych centrów konferencyjnych w Lublinie. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Lublinie spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości -mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *