„Dzika karta” w konkursie na Najlepszego Recepcjonistę na Świecie

Stowarzyszenie zastępców dyrektorów oraz kierowników recepcji hoteli 4- i 5-gwiazdkowych AICR, które prowadzi coroczny konkurs na najlepszego recepcjonistę na świecie, zwiększa globalny zasięg poszukiwania talentów, ułatwiając recepcjonistom udział w konkursie poprzez stworzenie nowej kategorii –  „dzikiej karty”.

Recepcjoniści mają teraz możliwość ubiegania się o szansę udziału w corocznym konkursie. Jest to okazja, aby zaprezentować swój kraj, siebie oraz zademonstrować swój talent i umiejętności obsługi gości. Kandydat powinien wypełnić formularz, który musi zawierać podpis kierownika ds. obsługi klienta lub podpis dyrektora generalnego – w celu zapewnienia autoryzacji reprezentowania danego hotelu (do 30 listopada).

W czasie konkursu na dziką kartę kandydat musi pracować na stanowisku recepcjonisty, przygotować jednostronicowy życiorys/profil osobowy, który należy przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym do koordynatorów konkursu na Najlepszego Recepcjonistę na Świecie. Rywalizacja o „dziką kartę” odbędzie się online i składać się będzie z dwóch rund. Wyniki zostaną ogłoszone w piątek 14 stycznia.

– Ta nowa inicjatywa jest kamieniem milowym w konkursie, obejmując i doceniając ukryte talenty hotelowych recepcjonistów niezależnie od ich lokalizacji na świecie – mówi Marcin Gałązka, prezes polskiej sekcji AICR International.

Wszystkie informacje dotyczące zgłoszeń są dostępne na:   www.worldsbestreceptionist.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *