Spotkanie w KPRM z udziałem PHH i Accor   INWESTYCJE

Dziś w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli m. in.  Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego i Sébastien Bazin, prezes francuskiej grupy hotelowej Accor. Jak informuje biuro prasowe PHH, głównymi tematami rozmów były potencjał inwestycji w Polsce oraz możliwości współpracy francuskiej sieci z Polskim Holdingiem Hotelowym.

fot. KPRM

W spotkaniu w KPRM, które było koordynowane przez prezesa PHH i Sabinę Bartyzel, dyrektor operacyjną na Europę Wschodnią w Accor, uczestniczyli także Krzysztof Kubów, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów – Sekretarz Stanu, oraz Brune Poirson, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju Accor.

Jak ustaliliśmy, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów podkreślił znaczenie sieci Accor w Polsce i zaznaczył, jak ważny projekt w obszarze konsolidacji obiektów hotelowych należących do spółek Skarbu Państwa, prowadzi Polski Holding Hotelowy. Dodał również, że dla polskiego rządu bardzo ważna jest współpraca między oboma krajami, a także współpraca sieci Accor z PHH. Uczestnicy spotkania podkreślili chęć i wolę wzajemnej współpracy dotyczącej rynku hotelowego.

Także dziś miało miejsce spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *