Do IGHP wstąpiły warszawskie hotele Raffles, Hilton i Four Points…

Do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w ostatnim czasie wstąpiły warszawskie hotele Raffles Europejski, Hilton i Four Points by Sheraton, łącznie z ponad 600 pokojami.

Raffles Europejski

Hotel Raffles Europejski przy Krakowskim Przedmieściu ze 106 pokojami i apartamentami otwarty został w 2018 r. naprzeciwko hotelu Bristol, a Luxury Collection. Pozycjonuje się jako najbardziej luksusowy hotel w Polsce, gdyż marka Raffles  należy do kategorii Luxury.

Hilton

Hilton Warszawa z 314 pokojami, trzema tys. m kw. powierzchni konferencyjnej, w tym Warsaw Hall o powierzchni 1,4 tys. m kw. oraz Holmes Place Premium Club & Spa z 25 metrowym basenem i centrum odnowy biologicznej, otwarty został w 2007 r. Zlokalizowany jest przy ulicy Grzybowskiej na bliskiej Woli, która gdy się otwierał nie była jeszcze „bliską Wolą” z nowym zagłębiem biurowym konkurującym z tzw. Mordorem na Mokotowie, ale postindustrialnym pustkowiem „blisko centrum”.

Four Points by Sheraton

Four Points by Sheraton ze 190 pokojami z przy ul. Suwak w zagłębiu biurowym na Mokotowie otwarty został w 2019 r. jako pierwszy (i jak dotąd jedyny) hotel pod tą marką sieci Marriott International w Polsce. Oferuje m.in. pięć sal konferencyjnych z największą na 250 osób.

 

W maju informowaliśmy o przystąpieniu do IGHP również 4-gwiazdkowego hotelu Leonardo Royal ze 178 pokojami przy ul. Grzybowskiego.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *