… a także inne hotele i obiekty hotelowe od morza do gór

Oprócz trzech warszawskich hoteli Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego powiększyła się w ostatnim czasie o obiekty z różnych części Polski, od  5-gwiazdkowego w Zakopanem (Rysy) przez hotele 3-gwiazdkowe (Europeum, Ottawino, Kristoff) po pensjonaty (Halny) oraz obiekty SPA w górach (Willa Spa Scaliano) i nad morzem (Neptuno Resort & Spa).

Rysy to 5-gwiazdkowy hotel w Zakopanem, otwarty w 2010 r. Dysponuje 26 pokojami, restauracją i kawiarnią, salą konferencyjną na 100 osób i dwoma mniejszymi na 12-14 osób oraz strefą wellness z sauną i jacuzzi na ostatnim, piątym piętrze. Ostatnio właścicielem hotelu została spółka, w której udziały ma Andrzej Kurnik, właściciel m.in. hotelu Wawel Queen w Krakowie.

Hotel Rysy

Europeum działający od 1999 r. to 3-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia, 200 metrów od Rynku, z 36 pokojami, restauracją B27, przestrzenią konferencyjno-eventową o łącznej powierzchni ponad 160 m kw., sauną i strefą fitness.

Ottawino to 3-gwiazdkowy hotel w centrum Świnoujścia z 44 pokojami i salą konferencyjną na 25 osób.

Kristoff to 3-gwiazdkowy hotel w Łaszkowie pod Kaliszem z 25 pokojami, restauracją i salą konferencyjną na 300 osób

Neptuno Resort & Spa w Dźwirzynie to obiekt z 99 pokojami i apartamentami, salą konferencyjną na 220 osób oraz restauracją i centrum wellness.

Neptuno Resort & Spa

Willa Spa Scaliano z w Kudowie-Zdroju to obiekt 30 pokojami, restauracją, sauną, jacuzzi, hammamem, gabinetami zabiegowymi oraz dwoma salami konferencyjnymi na 60 i 30 osób.  

Willa Spa Scaliano

Pensjonat Halny w Zakopanem z 66 pokojami to kompleks dwóch budynków 400 metrów od dworca z sauną i oferta zabiegów medi  SPA.  

Pensjonat Halny w dwóch budynkach

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *