Holiday Inn Warszawa-Józefów zmienił markę w ramach sieci IHG   INWESTYCJE

Holiday Inn Warszawa Józefów rozpoczął proces rebrandingu w ramach marek należących do IHG. Obiekt który dotychczas działał pod szyldem Holiday Inn zmienił się właśnie w Holiday Inn Resort. Właścicielem obiektu pozostaje spółka Aquila Park.

Jak wyjaśniają włodarze obiektu, rebranding jest odpowiedzią na rosnące potrzeby gości. "Trudny okres pandemiczny jedynie utwierdził nas w przekonaniu, że na te oczekiwania jesteśmy gotowi odpowiedzieć dopasowaną ofertą pod nowym szyldem - Holiday Inn Resort Warszawa - Józefów. W wielu aspektach od dawna spełniamy warunki właściwe dla marki Holiday Inn Resort, chociażby przez unikatową ofertę rekreacyjną, wyjątkową lokalizację oraz stale rosnący standard świadczonych usług, spójnych z misją i wizją firmy" - czytamy w komunikacie wysłanym do naszej redakcji.

-Jesteśmy dumni, że od dnia 6 grudnia 2021 roku nasz hotel, jako drugi w Europie, a pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej, rozpoczął działalność pod marką Holiday Inn Resort. Dzięki temu będziemy mogli kontynuować działania mające na celu podniesienie standardu obiektu i poczucia komfortu gości, a także dostosować nasze przestrzenie do pobytów rodzinnych i rekreacyjnych w jeszcze ciekawszej i urozmaiconej formule - mówi Marcin Górzyński, prezes spółki Aquila.

Do zmiany marki przyczyniła się także bardziej dopasowana do niej lokalizacja obiektu, leżącego nad rzeką Świder w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Jak słyszymy, znaczącym argumentem za wdrożeniem rebrandingu była też stale poszerzana oferta rekreacyjna obiektu: animacje dla dzieci, zespół basenowo-saunowy, największy w centralnej Polsce park linowy ze 100 atrakcjami, zaplecze SPA, treningowe pole golfowe z driving range i putting green, kryte korty tenisowe,  profesjonalne pole do minigolfa, kino familijne, koncerty, kabarety, muzyka na żywo, niedzielne brunche oraz wiele innych atrakcji.

Otwarty w 2007 roku hotel dysponuje 148 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *